درباره ما

ویستا هامرز

چشم انداز

در ادامه راه بر‌آنیم تا در اجرای تعهدات و خدمات خود با استفاده از روش های به‌روز‌،‌سریع‌‌،‌کم هزینه و در عین حال مطمئن‌،‌نیازهای مشتریان خود راتأمین کنیم و با بهره‌گیری از نیروهای متخصص در رشته متالوژی قابلیت پشتیبانی فنی و مهندسی از کارخانجات تولید را داشته باشیم.

همچنین با ادامه سرمایه‌گذاری و تأسیس واحد‌های تولیدی که از تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده می‌نمایند و دارای محصولات دانش بنیان و با ارزش افزوده بالا و پربازده می‌باشند‌،‌در راستای اعتلای صنعت و اقتصاد کشور عزیزمان گام برداریم….

درباره ما


شرکت ویستا هامرز در سال 1393 با هدف ارائه خدمات فنی مهندسی و همچنین تأمین و واردات مواد اولیه و کالاهای مورد نیاز صنایع متالوژی از قبیل ورق استیل ، مواد اولیه دیرگداز و جوشکاری ، تأسیس گردید و با شناسایی نیازهای واقعی مواد اولیه کارخانجات تولیدی در راستای واردات و تأمین کالاهای اساسی که در داخل کشور تولید نمی‌شوند گام برداشت. این شرکت با استفاده از پرسنل با تجربه‌، متخصص ، جوان و مسلط به به روزترین روش های تجارت بین الملل و خدمات فنی و مهندسی رشته متالوژی تبدیل به یکی از شرکت های موفق بازرگانی _ مهندسی گردید.

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ویستاهامرز می‌باشد.