درباره ما

خواص مواد دیرگداز

تاریخچه

شرکت ویستا هامرز در سال 1393 با هدف ارائه خدمات فنی مهندسی و همچنین تأمین و واردات مواد اولیه و کالاهای مورد نیاز صنایع متالورژی از قبیل ورق استیل، مواد اولیه دیرگداز و جوشکاری، تأسیس گردید و با شناسایی نیازهای واقعی مواداولیه کارخانجات تولیدی در راستای واردات و تأمین کالاهای اساسی که در داخل کشور تولید نمی‌شوند گام برداشت. این شرکت با استفاده از پرسنل با تجربه، متخصص، جوان و مسلط به به‌روزترین روش‌های تجارت بین‌الملل و خدمات فنی و مهندسی رشته متالورژی تبدیل به یکی از شرکت‌های موفق بازرگانی-مهندسی گردید.

در ادامه راه با نگرش بر توسعه و تقویت تولید و همچنین ایجاد اشتغال پایدار که از سیاست‌های کلان اقتصادی کشور عزیزمان می‌باشد از سال 1398 در راه اندازی یک واحد تولیدی مواد اولیه صنایع متالورژی و با فناوری نانو که از به‌روزترین موضوعات تحقیقاتی دنیا می‌باشد سرمایه‌گذاری نمود که با توکل به خداوند متعال در حال اجرا می‌باشد و مراحل پایانی خود را طی می‌کند.

درباره ما


شرکت ویستا هامرز در سال 1393 با هدف ارائه خدمات فنی مهندسی و همچنین تأمین و واردات مواد اولیه و کالاهای مورد نیاز صنایع متالوژی از قبیل ورق استیل ، مواد اولیه دیرگداز و جوشکاری ، تأسیس گردید و با شناسایی نیازهای واقعی مواد اولیه کارخانجات تولیدی در راستای واردات و تأمین کالاهای اساسی که در داخل کشور تولید نمی‌شوند گام برداشت. این شرکت با استفاده از پرسنل با تجربه‌، متخصص ، جوان و مسلط به به روزترین روش های تجارت بین الملل و خدمات فنی و مهندسی رشته متالوژی تبدیل به یکی از شرکت های موفق بازرگانی _ مهندسی گردید.

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت ویستاهامرز می‌باشد.